• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Vajinal estetik

İLETİŞİM ve ADRES:

0216 386 37 50 
0543 386 37 50

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH, EFE SOK, NO:6

ATAŞEHİR İSTANBUL

VAJİNA ESTETİĞİ

Kadınlarda vajina ya da cinsel organların estetiği günümüzde estetik vajinal cerrahi tekniklerinin gelişmesi ve bu konuya olan ilginin artması nedeniyle yeni bir boyut kazanmıştır. Vajina estetiği ve vaginal estetik opersayonlar;  her yaştan kadını ilgilendirmesine rağmen; çekinme, utanma, muayene olamama, bilgi edinememe, konu hakkında çözüm olmayacağını düşünme gibi nedenlerden dolayı hep arka planda kalmış bir konudur.

Cinsel-vajinal estetik operasyonlar, hem estetik açıdan görünüşü düzeltmek, ilişki sırasında cinsel hazzı arttırmak hem de hastanın psikolojik durumunu düzeltmek amacıyla yapılmaktadır.

 

Genital Estetik, Labioplasti, Vajina Daraltma, İç dudakların (estetiği) küçültülmesi nedir?Özellikle Labioplasti (İç Dudakların Küçültülmesi) (labiaplasti=labial redüksiyon) kadınlarda burun ve meme estetiği ameliyatlarından sonra en sık yapılan ameliyatlardandır. Yine vajina daraltma ve genişletme operasyonları da  Kolporafi (Vajina Daraltma veya Genişletme Opr. ) vajinal estetik cerrahi de yapılan operasyonlardandır.


 

Vajina daraltma (vajinoplasti) operasyonu nasıl yapılır? 

Vajinoplasti (vajen daraltma) operasyonuna hangi durumlarda gerek duyulur?

 

 

Vajinoplasti (vajen daraltma) operasyonundan sonra vajinada yeniden genişleme olur mu?

 

 

Vajina daraltma operasyonu (vajinoplasti) yaptıranlar nelere dikkat etmeli?

 

 

Vajina daraltma (vajinoplasti) operasyonundan sonra normal doğum yapılabilir mi?

 

 

Vajina daraltma (vajinoplasti) operasyonu cinsel hayatı nasıl etkiler? 

Vajinoplasti (vajina daraltma) operasyonundan ne kadar sonra cinsel ilişkiye girilebilir?
 
Bu tür opersayonlar lokal uyuşturma veya genel anestezi altında yapılabilmekte ve ertesi gün günlük yaşama ve iş hayatına dönülebilmektedir. Cinsel ilişkiye ise 4-6 hafta sonra izin verilir.

vajinal estetik 

 Gelen sorular: Vajina estetiğinden sonra çok ağrı olur mu?, Vajina estetiğinden ne kadar süre sonra cinsel ilişkiye izin verilir?

Hava Durumu
Saat